FM, spoločnosť s

ručením obmedzeným, Popradská 84, 040 11 Košice

Zasklievanie loggií a balkónov modernými technológiami. Nenechajte už unikať teplo Vášho domova cez nezasklený balkón alebo loggiu. Zasklievanie loggií a balkónov modernými technológiami. Nenechajte už unikať teplo Vášho domova cez nezasklený balkón alebo loggiu. Tepelno-izolačné zasklievanie svetlíkov a obvodového plášťa, zasklievanie zastávok, výroba prístreškov, zasklievanie zimných záhrad. Zakružovanie pásoviny, T, U a L – profilov, jaklov, plnej guľatiny a rúriek z ocele, nerezu a ľahkých kovov.

 

POLYKARBONÁTY

Tepelno-izolačné zasklievanie svetlíkov a obvodového plášťa. Zasklievanie budov, svetlíkov, zastávok, zimných záhrad a výroba prístreškov, výplne zábradlí balkónov a loggií, či použitie v interiéri alebo exteriéri. Aj na toto sú vhodné polykarbonátové dosky. Naša  spoločnosť Vám ponúka polykarbonátové dosky rôznych hrúbok, veľkostí a rôznych farieb.

Polykarbonáty patria medzi termoplastické polyméry čiže termoplasty. Ľahko sa spracovávajú napríklad vstrekovaním alebo lisovaním za tepla. Majú dobrú tepelnú odolnosť, odolnosť proti nárazu a dobré optické vlastnosti. Ide o viacstenné (dutinkové - komôrkové) plastové dosky, ktoré vďaka svojej vnútornej viacstennej štruktúre a druhu plastu, ktorý je použitý, vykazujú vynikajúce izolačné, mechanické i požiarne vlastnosti. 

Okrem viacstenných dutinkových- komôrkových dosiek máme v ponuke prakticky nerozbitné plné polykarbonáty, ktoré by ste mali zvoliť pre bezpečnostné zasklievanie. Majú vynikajúce optické vlastnosti, odolnosť voči poveternostným vplyvom. Okrem stavebníctva sú vhodné aj v priemysle ako kryty strojov, taktiež v oblasti reklamy ( napr. reklamné panely ). Narozdiel od plexi sú plné PC húževnatejší materiál ( kotvia sa bez rizika prasknutia ).

 


POUŽITIE : 
oblúkové i rovné prístrešky, prístrešky v poľnohospodárstve, zastrešenie privátnych bazénov, zimných záhrad, vynikajúce zasklenie skleníkov namiesto skla, zastávky MHD, zastrešenie tribún futbalových štadiónov  a striedačiek,  zastrešenie železničných nástupíšť.

 

 

Adresa:   FM spol. s r.o.
    Popradská 84
    040 11 Košice
Tel.:     (+421)-55-6420 316
Mobil:   (+421) 903 624 017
E-mail:   Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.