FM, spoločnosť s

ručením obmedzeným, Popradská 84, 040 11 Košice

Zasklievanie loggií a balkónov modernými technológiami. Nenechajte už unikať teplo Vášho domova cez nezasklený balkón alebo loggiu. Zasklievanie loggií a balkónov modernými technológiami. Nenechajte už unikať teplo Vášho domova cez nezasklený balkón alebo loggiu. Tepelno-izolačné zasklievanie svetlíkov a obvodového plášťa, zasklievanie zastávok, výroba prístreškov, zasklievanie zimných záhrad. Zakružovanie pásoviny, T, U a L – profilov, jaklov, plnej guľatiny a rúriek z ocele, nerezu a ľahkých kovov.

 

ZASKLIEVANIE

Potrebujete získať dodatočný odkladací priestor? Zdá sa Vám, že z

ulice prichádza príliš veľký hluk a prach? Vhodným zasklením balkónu alebo loggie získate okrem ďalšieho obytného respektíve skladovacieho priestoru aj menší prestup tepla a tým aj zníženie nákladov na vykurovanie. Váš nový zasklený balkón alebo loggia Vás ochráni pred nepriaznivými poveternostnými podmienkami ale aj pred nežiadúcim vniknutím.


Zasklievanie loggií a balkónov poskytuje nový rozmer bývania a viac priestoru. Myšlienka zasklenia poskytuje nielen možnosť opraviť chátrajúce balkóny a nepohostinné loggie, ale  premeniť  ich na útulné, vyhľadávane miesto pobytu a oddychu. Zasklenie loggie je aj najelegantnejšou metódou zateplenia. Podstatne sa tým obmedzí hlavný zdroj tepelných strát ako sú neustále prúdenie studeného vzduch pozdĺž okien, podlahy a stropu balkóna.  Naopak vznikne tepelnoizolačný vzduchový vankúš, ktorého tepelné straty budú dané len vyžarovaním cez zasklenie a relatívne nízkou infiltráciou vzduchu cez konštrukčné špáry. Systémy slúžia na ochranu vnútorného priestoru pred dažďom, vetrom, chladom a hlukom. Systémy sú vhodné aj na zhotovenie deliacich stien a posuvných dverí. 

Výhody zasklievania:
Podstatné obmedzenie prašnosti a hluku v byte, úspory nákladov na vykurovanie, obmedzenie prísunu exhalátov atď. Vhodné zasklenie balkóna alebo loggie tvorí prekážku proti neoprávnenému vniknutiu do nehnuteľnosti.  Zasklením balkóna, loggie získate ďalší obytný priestor,  zlepšíte celkový vzhľad bytu i bytového domu. Treba zdôrazniť, že okrem  eliminácie existujúceho tepelného mosta zmysel dodatočného zateplenia a zasklenia balkónu spočíva aj v

ochrane nosnej balkónovej dosky pred pôsobením namáhania a ostatných klimatických vplyvov.

Adresa:   FM spol. s r.o.
    Popradská 84
    040 11 Košice
Tel.:     (+421)-55-6420 316
Mobil:   (+421) 903 624 017
E-mail:   Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.